15 Aralık 2018 Cumartesi

  • 5,364 TL
  • 6,066 TL
  • 214,29 TL
  • 90.529
KOCAELİ 16°

BİRLİKTE ALKOL ALDIKLARI GENCİ GASP EDEN ŞAHISLAR YAKALANDI

Birlikte Alkol Aldıkları Genci Gasp Eden Şahıslar Yakalandı

-Birlikte alkol aldıkları genci gasp eden şahıslar yakalandı...

14 Mart 2018 Çarşamba 14:12 ASAYİŞ
Kocaeli’nin Derince ilçesinde tanımadıkları şahısla birlikte alkol kullanıp daha sonra şahısı darp ederek bin 500 TL parası ile cep telefonunu gasp eden 4 kişi yakalandı. 
Olay, Kocaeli’nin Derince ilçesi Yavuzsultan Selim Mahallesi Razzan Sokak’taki boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre K.Ş.A.(29) isimli vatandaş boş arazide alkol kullanırken yanına gelen 4 şahıs onunla birlikte oturmak ve alkol kullanmak istediklerini söyledi. K.Ş.A. ile bir süre oturan şahıslar daha sonra K.Ş.A.'yı darp ederek üzerindeki bin 500 TL nakit para ile cep telefonunu gasp ettiler. K.Ş.A.’nın durumu polis ekiplerine bildirmesi üzerine Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Gasp Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Polis ekipleri tarafından başlatılan incelemeler sonucunda K.Ş.A.'yı darp ve gasp eden şahısların F.Y.Y(27), F.Y.(26), O.Y.(18) ile E.B.(21) olduğunu tespit etti. Ekipler tarafından başlatılan takip sonucunda şahıslar 12 Mart Pazartesi günü Körfez İlçesi Güney Mahallesi Aksokak’ta evlerine yapılan baskınla yakalandılar. 
Gözaltına alınan 4 zanlı Kocaeli Asayiş Şube Müdürlüğü'ne get,irdi. Şahılar emniyetteki işlemlerinin ardından Kocaeli adliyesi'ne sevk edildi. 

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Emine Erdoğan Ve Selin Şekerci Arasında Ki Gerilim De Son Nokta!

Emine Erdoğan Ve Selin Şekerci Arasında Ki Gerilim De Son Nokta!