25 Şubat 2020 Salı

KOCAELİ 16°

İZMİT'TEN YOLA ÇIKTI, YOL KENARINDA ÖLÜ BULUNDU!

İzmit'ten yola çıktı, yol kenarında ölü bulundu!

İzmit'ten yola çıkan Rize Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe'nin babası Selahattin Tepe, Samsun'da gece yol kenarında ölü olarak bulundu.

27 Ocak 2020 Pazartesi 16:27 ASAYİŞ

İzmit'ten arı malzemesi kovanı aldıktan sonra yola çıkan Rize Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe'nin babası Selahattin Tepe, Samsun'da gece yol kenarında ölü olarak bulundu.

Samsun'un İlkadım ilçesi Derecik Mahallesi Samsun-Ankara kara yolu yanında gece saat 01.00 sıralarında, ana yola yaklaşık 50 metre mesafede bir tır parkı önündeki yol kenarında bir kişinin yüz üstü yatar halde olduğunu gören vatandaşlar, olayı polise ve sağlık ekiplerine haber verdi.

112 acil servis ekipleri yaptıkları kontrolle söz konusu şahsın ölmüş olduğunu tespit etti. Polis yaptığı araştırma sonucu ölen kişinin Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe'nin babası 72 yaşındaki Selahattin Tepe (72) olduğunu tespit etti.

Selahattin Tepe'nin İzmit'ten arı kovanı malzemesi alıp kamyon ile Rize'ye dönmek için yola çıktığı, Merzifon'da iken oğlu ile telefonla konuştuğu öğrenildi.

OTOPSİ YAPILACAK

Tepe'nin cenazesi otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Kesin ölüm sebebinin otopsi sonucu belli olacağı öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Büyükşehir ve işçiler anlaşamadı

Büyükşehir ve işçiler anlaşamadı