19 Ocak 2019 Cumartesi

KOCAELİ 16°

SEVGİLİSİNİN OĞLUNA TECAVÜZ EDİP YAKTI

Sevgilisinin Oğluna Tecavüz Edip Yaktı

Sevgilisinin 13 yaşındaki oğluna tecavüz etti, sonra da çocuğu öldürüp cesedini yaktı. Acımasız katile bakın kimler yardım etti...

25 Şubat 2018 Pazar 18:17 DÜNYA

 ABD'nin New Mexico bölgesinde 13 yaşındaki Jeremiah Valencia isimli çocuk, annesinin erkek arkadaşı tarafından tecavüz edildi, yakıldı ve öldükten sonra yol kenarında bulunan bir çöp çukuruna attı.

DAHA ÖNCE DE KÖPEK KULÜBESİNE KAPATMIŞLAR

Avukat Marco Serna, çocuğun öldükten iki ay sonra cesedinin bulunduğunu ve daha önce de köpek kulübesinde tutulup yemeksiz ve susuz bırakıldığını, bu masum çocuğa bunu yapanın en ağır ceza alması için her şeyi yapacağını söyledi.

ANNESİ DE CİNAYETE KARIŞMIŞ

Çocuğun annesinin bir arkadaşına, oğlunun öldürüldüğünü söylemesinden sonra polis soruşturma başlattı. Olaydan sonra, çocuğun başka bir suçtan dolayı hapiste bulunan 35 yaşındaki annesi Tracy Ann Pena, erkek arkadaşı Thomas Ferguson ve erkek arkadaşının 19 yaşındaki oğlu Jordan Nunez, cinayetten hüküm giydi.

Yol kenarında cesedi bulunan çocuğun annesi ifadesinde, erkek arkadaşından korktuğu için erkek arkadaşına oğlunun cesedini yol kenarına atmak için yardım ettiğini söyledi.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Başbakan Yıldırım, Kocaeli Erzincanlılar Derneği’nin Açılışını Yaptı

Başbakan Yıldırım, Kocaeli Erzincanlılar Derneği’nin Açılışını Yaptı