14 Aralık 2019 Cumartesi

KOCAELİ 16°

‘AK PARTİ’DEN İSTİFA EDENLER PARTİMİZE ÜYE OLUYOR’

‘Ak Parti’den istifa edenler partimize üye oluyor’

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, “Ak Parti’den istifa edenler partimize üye oluyor” dedi.

05 Ekim 2019 Cumartesi 11:43 GÜNCEL

YenidenRefah Partisi Gebze İlçe Başkanlığı tarafından ‘Türkiye’nin Beka Sorunu’ birkonferans gerçekleştirdi. Gebze Kültür Merkezi’nde dün akşam düzenlenenkonferansa konuşmacı olarak Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ZaferEmanetoğlu katıldı. Konferans öncesi Yeniden Refah Partisi Genel BaşkanYardımcısı Zafer Emanetoğlu Gebze ilçe binasında basın mensuplarının sorularınıyanıtladı. Gebze ilçe binasındaki toplantıya Yeniden Refah Partisi Genel BaşkanYardımcısı Zafer Emanetoğlu, Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, Gebze ilçe başkanıEngin Kılıç, il ve ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.

100 BİN ÜYE YAPTIK

Gündemeilişkin basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi GenelBaşkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, “10 ay önce Ankara’da kurulan Yeniden RefahPartisi’ni kurduk. 75 ilde ve 600 ilçede teşkilatmayı tamamladı. 17 Kasım’da daAnkara’da da olağan genel kurulumuzu gerçekleştireceğiz. Yeniden Refah Partisiolarak bugüne seçime hazır bir partiyiz. Yeniden Refah Partisi Milli Görüşüntemsiliyeti olarak kurulan tek partidir. Parti olarak büyük çalışmalaryapıyoruz. 17 Kasım’da da Ankara’daki olağan birinci genel kurulunun ardındankoşarak yolumuza devam edeceğiz. 100 bin üye kayıt ettik.

BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR

Sayıncumhurbaşkanın kendi il başkanları toplantısında kendi partisinden 300 binüyenin silindiğini ifade etmişti. Genel başkanımız da Ak Parti’den üyeliklerinisilenlerin partimize kayıt yaptırdıklarını söyledi. Yeniden Refah Partisiolarak büyük hedeflerimiz var. Erbakan Hocamızın yürüdüğü yol bizim yolumuzdur.Yeniden Refah Partisi olarak millete hizmet anlamında yola çıktık. 17 yılboyunca yapılan yanlışları düzeltmek için yola çıktık. Bu iktisadi anlayışTürkiye’yi bir çıkmaza sokmuştur. Türkiye’nin beka sorunun birinci sorunu AkParti’nin yanlış dış politikalarının sonucudur” dedi.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Şampiyonluk aşkına

Şampiyonluk aşkına