25 Şubat 2020 Salı

KOCAELİ 16°

‘YATAK ODASINA SESİ ÇIKMAYANLAR SALDIRACAK YER ARIYOR!’

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

CHP’li Engin Taşdemir, Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı yürütülen karalama kampanyasıyla ilgili konuştu; “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor. Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.”

10 Eylül 2019 Salı 11:50 GÜNCEL

İzmitBelediyesi ve Fatma Kaplan Hürriyet üzerinden bir süredir yürütülen itibarsaldırılarına yönelik konuşan CHP Kocaeli Büyükşehir Belediyesi GrupBaşkanvekili Engin Taşdemir çok sert açıklamalarda bulundu. Taşdemir şöylekonuştu; “SanatFest tarafından organize edilen festival sonrasında İzmitBelediyesi ve başkan Fatma Kaplan Hürriyet üzerinden bir karalama kampanyasıbaşlatıldı. Festivalde sahne alan bir DJ’in sosyal medya paylaşımlarını gündemegetirenler, birçoğunun sahte olduğu mahkeme tarafından tespit edilen paylaşımlarlaİzmit Belediyesi’ni ve başkanımızı eleştirmeye başladı. Gölgelerde saklanan,kirli çukurlarında belediyemize ve başkanımıza saldıracak fırsat kollayanlarbir bir ortaya çıktı. 15 yılda belediyeyi batma noktasına getirenler peşi sıraaçıklamalar yayınladı.

NE YAPACAKLARINI ŞAŞIRIYORLAR

Yalan yanlışbeyanatlarla başlatılan karalama kampanyası bir kez daha gösterdi ki İzmitBelediyemiz ve başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet doğru yoldu. Yapılan bütünişler halkta karşılık buluyor. Sosyal demokrat belediyecilik halka temasediyor. Bu yüzden kuduruyorlar. İzmit’i kaybettiler, sıranın Büyükşehir’deolduğunu biliyorlar. Biz belediyelerdeki israf harcamalarını açıkladıkça, bizonların lüks yaşamlarını gözler önüne serdikçe, biz siyaset ürettikçe neyapacaklarını şaşırıyorlar. Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilenmilyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. İzmit Belediyesi’ni nasıleleştiririz diye düşüneceğinize, Büyükşehir’de nasıl işler yapabiliriz diyedüşünün. Kocaelispor’a verdiğiniz 8 milyondan başka 6 ayda ne yaptınız?

NEREDEN OY GELECEKSE…

İzmit’tekisiyasilerin iki yüzlülüğünü bugün bir kez daha gördük. Restore edilen konağayerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler,AKP’nin, AKP’li yöneticilerin tek bir yanlışına ses etmeyenler başarılıolduğundan, daha da başarılı olacağını bildiklerinden Fatma Kaplan Hürriyet’esaldıracak yer arıyor. Yaşanan bu son olay da, nereden saldıracağını bilemeyenbu anlayışın sonucudur. Sayın başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e Atatürkçülüğüve milliyetçiliği üzerinden saldırmak akıl alır bir şey değildir. Fatma KaplanHürriyet’in Atatürkçülüğünü ve milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz. Helehele bugüne kadar bu değerleri ayaklar altına alarak siyaset yapanlar, neredenoy gelecekse oraya göre kıvıranlar hiç sorgulayamaz.”


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Durakta kalp krizi geçirdi

Durakta kalp krizi geçirdi