26 Mayıs 2019 Pazar

KOCAELİ 16°

2 DEV FİRMA PERSONEL ALIMINA BAŞLADI

2 dev firma personel alımına başladı

Kocaeli’de üretim yapan Pirelli ve Prometeon personel alımına başladı

09 Mart 2019 Cumartesi 10:35 GÜNCEL

Kocaeli’de üretim yapan lastik üretiminin iki büyük firmasıPirelli ve Prometeon İzmit’te üretim yaptığı tesislerine geçici personel alımıiçin müraacat kabulüne başladı Pirelli ve Prometeon Lastik Fabrikaları üretimbölümünde gerçekleştirilecek geçici personel alımları için başvurular; Türkiyeİş Kurumu – İŞKUR Kocaeli Şubesi ve www.tplgecici.com adresinden yapılabilecek.

İki şirketin ortak yaptığı açıklamaya göre; başvuru yapacakadaylarda aranacak özellikler ise şöyle; -İlk kez çalışacak adaylar için 19 yaşındangün almış, 29 yaşından gün almamış olmak. -Lise, endüstri meslek lisesi, tekniklise veya 2 yıllık meslek yüksek okul mezunu olmak. -Fabrika servisgüzergahında ikamet ediyor olmak. Belirtilen şartlara uyan adaylar;başvurularını şahsi olarak Türkiye İş Kurumu – İŞKUR Kocaeli Şubesi vewww.tplgecici.com adresine yapabilecek.

Ayrıca, direkt İŞKUR’a başvuran adayların www.tplgecici.comadresinden de başvuru formlarını doldurmaları gerekiyor. Başvuru sonrasıyapılacak test ve mülakatları başarılı şekilde geçerek, sağlık kontrollerinieksiksiz olarak tamamlayan adaylardan ihtiyaç kadarı sözleşmeli personel olarakistihdam edilecek.

 


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kadın adaylar kadın ve kenti konuşacak

Kadın adaylar kadın ve kenti konuşacak