16 Aralık 2019 Pazartesi

KOCAELİ 16°

29 EKİM KUPASI BAŞLIYOR

29 Ekim kupası başlıyor

Kartepe bölgesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenecek olan Jumbo Cup 29 Ekim Cumhuriyet Kupası 29 Ekim Salı günü Suadiye Stadı'nda saat 09.30'da başlayacak.Kartepe Jumbo Künefe'de yapılan kahvaltılı basın toplantısında Suadiyespor Başkan Yardımcısı Gökhan Çelebi turnuvanın geleneksel olacağını ve Kartepe'nin tanıtımına katkı vereceğini ifade etti.

24 Ekim 2019 Perşembe 17:57 GÜNCEL

IŞIKLANDIRMATALEBİ

SuadiyesporBaşkanı Osman Turan , "Geçmiş yıllarda inanılmaz büyük paralar harcadık.Yeni dönemde altyapı ve gençlerimize katkı vereceğiz.U-12, U14,U16 yaşgruplarında mücadele edeceğiz.Yenmek ve yenilmek önemli değil.A takım olarakligde boy göstereceğiz. Turnuvaya sponsor olan Jumbo Künefe'nin sahibi MesutVolkan Sezgin ve Fatih Yavuz'a, Maay Organizasyon sahibi Murat Oktay'a ,SUMOTAŞ Başkanı Mehmet Top'a, KASKF Başkanı Murat Aydın'a teşekkürediyoruz.Suadiye Stadı'nın ışıklandırılmasını istiyoruz" dedi.

10 TAKIMKATILACAK

Suadiyesporantrenörü Ali Gürdal," Turnuvada 10 takım yer alacak. A Grubu'ndaKocaelispor, Suadiyespor, Fenerbahçe, Bolu ve Yeşilovaspor, B Grubu'nda iseBeşiktaş, Pendik, Darıca G.B, Gölcükspor ve Yahya Kaptanspor bulunuyor.AmacımızSuadiyespor'u yeniden canlandırmak.Futbol Okulu'nda 40, U11'de 15, U12'de 20,U14'de 15, U16'da 20, A Takımda ise 27 sporcumuz var. Turnuva bitiminde kupa vemadalya töreni olacak" dedi.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kocaeli’de terfi alan hakim ve savcılar!

Kocaeli’de terfi alan hakim ve savcılar!