17 Eylül 2019 Salı

KOCAELİ 16°

AF GELİYOR!

Af geliyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan heycanlandırdı! Adalet Bakanlığı'nın çalışmalarını sürdürdüğünü, af yasasının Meclis'e geleceğini söyledi...

01 Haziran 2019 Cumartesi 13:59 GÜNCEL

MHP'nin teklifiyle gündeme gelen af yasası, gündemdeki yerini koruyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son açıklaması, kader mahkumlarını heyecanlandırmaya yetti. 

"ADALET BAKANLIĞI'NIN ÇALIŞMASI VAR" 

Esenler'de katıldığı programda konuşan Erdoğan, Adalet Bakanlığı'nın afla ilgili çalışmalarını sürdürdüğünü, seçimlerden sonra Meclis'in gündemine alınacağını dile getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: "Değerli kardeşlerim; konuyu bilmeden, konunun teferruatına hakim olmadan sizlere ayaküstü vereceğim cevap aldatıcı olur. Ben sizleri aldatamam. Ancak şu anda Adalet Bakanlığımızın bu konularla ilgili bir çalışması var. Temenni ederim ki bu çalışmada sizlerin yakınları da bunun içine dahil olur. 

HERKESİ SERBEST BIRAKMAK OLMAZ

 Çünkü herkesi kusura bakmayın, herkesi serbest bırakmak gibi bir şey olmaz. Bırakılması gerekenler noktasında Adalet Bakanlığımızın çalışması var. 

SEÇİMLERDEN SONRA MECLİS'TE 

İnşallah bu çalışma neticesinde bırakılabilecek olanları, dediğim gibi inşallah seçimlerden sonra Meclis açıldığında tekrar oralarda bunlar görüşülecek." DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

GÜNGÖR ARSLAN YAZDI;

GÜNGÖR ARSLAN YAZDI;"O FİRMA DEĞİLMİŞ..!"