09 Aralık 2019 Pazartesi

KOCAELİ 16°

BIÇAKLI SALDIRGANLAR YAKALANDI

Bıçaklı saldırganlar yakalandı

Körfez Tütünçiftlik Barbaros Mahallesi’nde yan yolda meydana gelen maddi hasarlı trafik kazası sonrasında çıkan kavgada, 3 kişinin bıçaklanmasıyla ilgili olarak aranan firari şüpheliler, baba oğul yakalandı.

31 Temmuz 2019 Çarşamba 14:52 GÜNCEL

Alınan bilgi ve iddialara göre Saat 10.30 sıralarında meydana gelen olayda, Ü. Y. tarafından kullanılan 41 VS 571 plakalı tırın, F.B. kullandığı 35 AN 3904 plakalı otomobile sürtmesi sonrasında kavga çıkmıştı. Çıkan kavgada iddialara göre tır firması yetkilileri ve elemanları tarafından darp edilen baba oğul M.K. ve Y.K. kaçarak kendilerini kurtarmış, daha sonra geri döndüklerinde yine çıkan kavgada karşı taraftan B.Ç., F.E. ve S.B. bıçakla yaralanmışlardı.

Olay sonrasında otomobil sürücüsü F.B. gözaltına alınırken,kaçan baba oğul devam eden takip sonrasında yakalandılar. Darp edilen ve üzerlerindeki giysileri yırtılan baba oğul gözaltına alınırken, yaralıların da tedavisine devam edildiği öğrenildi. Bıçakla yaralanan iki kişinin karın bölgesinden, diğerinin de boynundan yaralandığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ederken, sorgu sonrasında şüphelilerin adli makamlara sevk edileceği öğrenildi.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

"FENA BİR TEZGAHA ÇOMAK SOKMUŞUM..!"