19 Ocak 2019 Cumartesi

KOCAELİ 16°

BÖYLE SAC KAVURMA OLUR MU?

Böyle Sac Kavurma Olur Mu?

Alikahya’da hizmet veren bir restoran sac kavurma sevenleri adeta mest ediyor.

08 Mart 2018 Perşembe 02:32 GÜNCEL

Zengin menüsü ile Alikahya’da hizmet veren Sabitzade Restoranyeni ürün gamına Sac Kavurma’yı da ekledi. Sadece bir haftada dillere destanolan sac kavurma yiyenleri adeta mest ediyor.

Alikahya gibi küçük bir bölgeye hizmet vermelerine karşındiğer bölgelerden de gelen talepler karşısında ciddi bir yoğunluk yaşadıklarınıve bu durumdan çok mutlu olduklarını belirten işletme sahibi Samet Ubay, herzaman en kalitesi ile en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirtti.


SACKAVURMANIN MÜDAVİMLERİ OLUŞTU BİLE…

Yeni ürünleri sac kavurma hakkında da bilgiler veren Ubayşunları söyledi: ‘’ 1961 yılından beri ticaretin içindeyiz. Dedem SabriUbay’dan aldığımız en değerli miras ‘’Yemediğini asla yedirme’’ prensibidir.Babam Hasan Ubay da bu prensiple büyüdü, bizi de bu prensiple büyüttüler. Onedenle geçmişten aldığımız bu en değerli mirasla hareket ediyoruz. Bunun için AyköşeSabitzade Restoran olarak her zaman en kalitelisini hedefledik. Kendimizin veya ailemizin yemediği ne bir ürünü ne birmarkayı asla kullanmayız. Bu işin en önemli sırrı, kaliteli ürün kullanmaktır. Sackavurmada da kaliteli, dinlendirilmiş ve özel marine edilmiş et kullanıyoruz.Kaliteli ürün yanında da kaliteli işçilik olmazsa olmaz unsurlardan biridir.Ustanın elinin lezzeti de bu işte önemlidir. Bir de yeni çıkarmaya kararverdiğimiz ürünü mutlaka işin erbabı kişilere de tattırıyoruz. Gerektiğindeeksiğimiz veya fazlamız ne varsa tekrar gözden geçiriyoruz. Yani yeni bir ürünekarar vermenin uzun bir süreci oluyor. Bütün bunlar için ciddi emek,zaman vepara harcıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız güven ve başarı duygusunun keyfiinanın para ile ölçülemez. Çünkü buradaki amacımız hiçbir zaman sadece paraodaklı olmadı. Ayköşe Sabitzade Restoran’a gelen herkesin mutlu bir yüzleburadan ayrılması için çalışıyoruz. Kaliteli ürünlerimiz, güler yüzlü personellerimizlesiz de sac kavurmamızın müdavimi olmaya hazır mısınız?’’dedi.

Sabah 7:00’den akşam saat 22:00’ye kadar hizmet veren SabitzadeRestoran’da Alikahya ve çevresine paket serviste de yapılıyor. Siz de enfes birsac kavurma yemek isterseniz işte telefonu 0262.365 15 15.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Caner Erkin Taksiye Çarpıp Kaçtı

Caner Erkin Taksiye Çarpıp Kaçtı