19 Ocak 2019 Cumartesi

KOCAELİ 16°

BU KÖFTE DEĞİL BAŞKA BİR ŞEY!

BU KÖFTE DEĞİL  BAŞKA BİR ŞEY!

Alikahya’da bulunan Sabitzade Restoran’ın yeni ürünü Pideli Köfte’yi yiyenler bu köftenin müptelası oluyor.

09 Şubat 2018 Cuma 04:10 GÜNCEL

Sabitzade Köfte, Kaşarlı Köfte’den sonra yine ilklerinadresi Sabitzade Restoran yeni bir köfte çeşidi ile damaklara tat vermeyebaşladı. Öyle ki Pideli Köfte’yi yiyen bu köftenin müptelası oluyor.

Kocaeli’deki ilk Pideli Köfte’yi çıkaran SabitzadeRestoran’ın yetkilileri de Pideli Köfte’ye gösterilen bu yoğun ilgiden oldukçamemnunlar. Her zaman ‘’yenilikçi’’ ve ‘’müşteri memnuniyeti’’ odaklıçalıştıklarını belirten firma sahibi Samet Ubay yeni ürünleri hakkında şunlarısöyledi: ‘‘Babam olan Hasan Ubay’ın bize en önemli sözlerinden biri ‘‘Neyaparsan yap oğlum ama en iyisini yap’’ der.  Bizde bu anlayışla yaptığımız işin hakkınıvermeye çalışıyoruz. Geçen hafta içinde Pideli Köfte’yi çıkarttığımız ilk gündamak tadına çok güvendiğimiz Tahsin Keskin’i restoranımızda ağırladık. TahsinBey, Pideli Köfte’yi yedikten sonra sosyal medya hesabından bir video iledüşüncelerini paylaştı ve köftemiz büyük ilgi gördü. Şu anda bölgemiz dışındanbile insanlar bu köfteyi yemeye geliyorlar. Daha da güzel tarafı şu; Bu köfteyiyiyen bir daha mutlaka tekrar geliyor. Bu da bizi çok mutlu ediyor doğrusu. Emeğimizinkarşılığını ücreti karşılığında alıyoruz belki ama bizi en mutlu edenmüşterilerimizden aldığımız o teşekkür. Bu teşekkürü hak etmek içinçalışıyoruz. Hayattaki hiçbir başarı şansa elde edilmiyor. Pideli Köftemizin debu kadar kısa zamanda ilgi görmesinin altında ciddi bir emek ve kalite farkı bulunuyor.Köftede kullandığımız kaliteli kıymasından baharatlarına, pidesinden sosuna kadarhepsi doğal ve karışımsız malzemelerden yapılıyor. Ayrıca şunu da eklemeliyim, doğalve kaliteli malzemenin yanı sıra ustamızın hünerini de unutmamamız gerekiyor.Açıkça söyleyebilirim. Doğal, katkısız, soyasız muhteşem bir köfte yemekisteyen herkesi Sabitzade Restoran’a bekliyoruz.’’ Dedi.

Sabah 7:00’den akşam saat 22:00’ye kadar hizmet veren SabitzadeRestauraurant’ta Alikahya ve çevresine paket serviste yapılıyor. Siz de bulezzetlerden tatmak isterseniz telefonu 0262.365 15 15.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Türk Savaş Uçakları Afrin'de Terör Örgütüne Ait Hedefleri Vuruyor!

Türk Savaş Uçakları Afrin'de Terör Örgütüne Ait Hedefleri Vuruyor!