16 Aralık 2019 Pazartesi

KOCAELİ 16°

DURAKTA KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Durakta kalp krizi geçirdi

İzmit’te, Yenidoğan Mahallesi’nde durakta otobüs bekleyen yaşlı adam, vatandaşların yardımı ve sağlık ekiplerinin çabasına rağmen kurtarılamadı.

10 Eylül 2019 Salı 12:15 GÜNCEL

Alınan bilgi ve iddialara göre Seka Kağıt Fabrikası emeklilerindenolan Kurtuluş Metin Uyanık (85), ziyaret için İzmit’e gitti. Körfez Mimar SinanMahallesi’nde ki evine dönmek için Yenidoğan durağında otobüs bekleyen yaşlıadam aniden yere yığıldı.

 

Durakta ki vatandaşlar Kurtuluş Metin Uyanık’ın kalp krizigeçirdiğini anladılar ve yardım ederlerken sağlık ekiplerine haber verdiler.112 sağlık ekipleri yaşlı adama ilk müdahaleyi yaptılar ve Seka DevletHastanesi’ne kaldırdılar. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşlı adamhayatını kaybetti.

Sedat Uyanık’ın babası Durakta kalp krizi geçirerekhayatını kaybeden Mustafa Metin Uyanık, Demokrat Parti Körfez İlçe eski BaşkanıSedat Uyanık’ın babasıydı. 4 çocuk babası olan Mustafa Metin Uyanık, MimarSinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Camii’nde kılınacak olan öğlen namazısonrasında İzmit Bağçeşme Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

 


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

A Milli Takımımız, Moldova karşısında

A Milli Takımımız, Moldova karşısında