22 Mayıs 2019 Çarşamba

KOCAELİ 16°

“EN GÜZELİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

“En güzeli için çalışacağız”

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın ve Cumhur İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya geldi

14 Mart 2019 Perşembe 13:42 GÜNCEL

Cumhur İttifakı AK Parti Kocaeli Büyükşehir BelediyeBaşkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve Cumhur İttifakı AK Parti İzmitBelediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Sanayi Sitesi esnafı ile buluştu. SanayiSitesi’nde gerçekleşen kahvaltılı buluşma öncesi başkan adayı Gönül veBüyükakın, esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek hem hayırlı işler diledi hemde kahvaltıya davet etti. Çok sayıda Sanayi Sitesi esnafının katılım gösterdiğiprogramda konuşan başkan adayı Gönül, “Modern, ekonomisi güçlü, altyapısısağlam, içinde vatandaşların huzur ve refah içinde yaşadığı bir İzmit içinesnafımızın görüş ve önerileri çok önemli. Bizlerde bu görüşleri bir mimargözüyle değerlendirip İzmit Sanayi Sitesi Esnafımıza en faydalı olacak şekilde gerikazandıracağız. Fikirlerimizi birleştirerek en doğrusu ve en güzeli içinçalışacağız.” dedi.

ZORLADÖNÜŞÜM OLMAZ, RIZANIZ İLE OLUR
“Busalondaki enerjiden arkamızda olduğunuzu ve bizleri desteklediğinizihissediyoruz” diyerek konuşmasına başlayan Cumhur İttifakı AK Parti KocaeliBüyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Son 15 yıldaKocaeli’de çok ciddi işler yapıldı. Belediyeler ortak akılla yönetildiğinde vetakım oyun oyunu oynandığında büyük başarılar getirir. Bir takım oyunu oynanmasıgerekiyor. Üstte başka belediye altta başka bir belediye olursa koordinasyonsıkıntısı olur. Uyum ve koordinasyonun daha güzel olması için İzmit’te SibelHanım’a, Büyükşehir’de bana destek olmanızı istiyorum. Vatandaşın istemediği vegönlünün razı olmadığı projelere girmeyeceğiz. Zorla dönüşüm olmaz, rızanız ileolur. Sizler isterseniz yapılırşeklinde konuştu.

BUİŞLER TECRÜBE İSTER
Başkanadayı Büyükakın’ın ardından değerlendirmelerde bulunan Cumhur İttifakı AK Partiİzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Milletimiz ile olan gönül bağlarımızıher zaman koparmadan devam ettirme gayreti içinde olduk. İzmit içinbüyükşehirimiz için kim dertlendi ise, kim taş üzerine taş koyduysahuzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Bu iş bilgi ister, tecrübe ister. AKkadrolar olarak bizim bu işte birikimimiz tamdır. Çünkü bizim ustamız RecepTayyip Erdoğan’dır. 102 mahallemize eşit ve adil hizmet götürebilmek içinmahalle meclisleri yaparak sizleri dinleyeceğiz. Bu projeyi sanayi sitemizde deesnaf meclisi olarak yapacağız inşallah. Oturalım hep beraber hem yerindedenetim hem de yerinde yönetim yapalım” diye konuştu.

HERZAMAN GÖNÜL GÖNÜLE OLACAĞIZ
Açıklamalarınadevam eden başkan adayı Gönül, “Bizler İzmit’te hiçbir insanımızı ayırmadanherkesin başkanı olacağız. Küçük dokunuşlar ile büyük farklar yaratacağız.Büyükşehirimizde Tahir Büyükakın ve hükümetimizin destekleri ile İzmit’ikazandıracağız. Samimiyet, tevazu ve gayret ile gönül belediyeciliği diyoruz.Bu makamlar gelip geçicidir. Mühim olan gök kubbe altında hoş bir sedabırakmaktır. Her zaman yan yana gönül gönüle olacağız. Sizler bana değil bensizlere ulaşacağım. Sizlerin rızanız olmadan hiçbir şeyi yapmayacağız.Fikirlerimizi birleştirerek en doğrusu ve en güzeli için çalışacağız.Heyecanımıza heyecan, gücümüze güç kattınız. Durmak yok yola devam” ifadelerinikullandı.

 

 

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Önce evini yaktı, sonra tüfekle intihara kalkıştı

Önce evini yaktı, sonra tüfekle intihara kalkıştı