15 Eylül 2019 Pazar

KOCAELİ 16°

FARUK BOSTAN YİNE HESAP SORDU!

Faruk Bostan yine hesap sordu!

Haziran ayı olağan meclis toplantısında konuşan Kocaeli Ticaret Odası Meclis Üyesi Faruk Bostan Kandıra OSB’deki hafriyat işinin neden KOTO üyesi hafriyatçılara verilmediğini sordu.

26 Haziran 2019 Çarşamba 14:41 GÜNCEL

Kocaeli Ticaret Odası Haziran Ayı Meclis Toplantısı Burhan Kasım Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Akın Doğan’ın başkanlığında düzenlenen toplantıya KOTO Başkanı Necmi Bulut ve KOTO meclis üyeleri katıldı. 

KOTO Meclis Üyesi Faruk Bostan, Kandıra OSB’deki hafriyat işlerini KOTO üyesi hafriyatçıların neden yapılmadığını sordu. 

Bostan yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Kandıra OSB’de yüklü miktarda iş yapılıyor. Konunun muhatabı ticaret odası değil. Yalnız OSB başkanı yaptığı açıklamalarda 6 firmadan fiyat aldığını söylüyor. Biz 45 firmayı toplayıp sorduk kimse bizden fiyat alınmadı diyor. Kim bu 6 firma? Bizim kimseye karşı bir ön yargımız yok. Madem sizin kendi özel işiniz neden. Kandıra belediye başkanı işleri KOTO üyelerine vereceğim demişti. Kendisini aradım o da bu konudan mustarip olduğunu söyledi” dedi. Faruk Bostan konuşmasını, “Validen, Kandıra Belediye başkanımızdan randevu talep ettik. Bizi yok sayan bir oluşum yok olur. Biz bunları odamızda dile getirmeyeceğiz de nerede göreceğiz. İş meyve yemeğe gelince neden bir sofradan kaldırılıyoruz. 55 hafriyatçının en az 6-7 o işi yapacak teçhizata sahip. Biz sadece üyelerimizin haklarını dile getiriyorum. Bunu şahsi kimse anlamasın. Ticaret hatırla yapılan bir şey değil” dedi.

 


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

GÜNGÖR ARSLAN YAZDI; “İYİ UYKULAR KANDIRALI..!“

GÜNGÖR ARSLAN YAZDI; “İYİ UYKULAR KANDIRALI..!“