20 Ekim 2019 Pazar

KOCAELİ 16°

HERKES SÖZ VERİYOR AMA YAPILMIYOR

Herkes söz veriyor  ama yapılmıyor

20 Eylül 2019 Cuma 14:06 GÜNCEL

Körfez Kirazlıyalı’da vatandaşların talepleri ne belediye ne de muhalefet tarafından dile getiriliyor. Kirazlıyalı’da birçok eksiklik göze çarparken, hem eski yönetim, hem de yeni yönetim tarafından verilen sözler tutulmayınca başta spor sahası olmak üzere noksanlıklar devam ediyor.

Kirazlıyalı Mustafa Özmet Spor Tesisi, Halide Edip Adıvar Caddesi’ndeki park bekleyen çocuklar, bozuk yollar, yıkık kaldırımlar, özellikle sahilde yer alan ve terk edilen virane binalar bu be eksiklik ve yapılması istenen hizmetlerden bazıları.

Kirazlıyalı’yla ilgili çalışmaları, eksiklikleri son dönemde açtığı sayfasında dile getiren Kirazlıyalı Kirazlıyalı, İsmail Baran döneminde verilen sözleri de hatırlatarak, gençler tarafından yapılması beklenen spor sahasının kaderine terk edildiğini söyledi.

Kirazlıyalı Kirazlıyalı sayfasında dile getirilen hizmet beklentisinde;

“Duyuru;

Kirazlıyalı Mustafa özmet spor tesisi,

Halide Edip Adıvar caddesindeki park bekleyen çocuklar,

Bozuk yollar, yıkık kaldırımlar, yıkık dökük virane evler ve içindeki parklar kısacası geleceğimiz çocuklar için güzel bir spor tesi ve geleceğiniz gençler için kolları sıvayıp evet bu benm görevim diyerek bu işi üstlenecek soru önergesi verecek takip edecek seçim zamanındaki gibi gerekirse tüm belediye yetkililerini kapı kapı dolaşacak evet ben hizmet için bu işe seçildim ve gönül verdim diyebilecek

Meclis üyeleri

Belediye başkan yardımcıları

Belediye başkanı

Aranmaktadır müracaat

Vijdanınız.” Cümlelerine yer verildi.

Sayfada seçimler öncesinde İsmail Baran’ın mahalleyi ziyareti ve spor sahası için verdiği sözler hatırlatılarak, bundan sonra siyasilerden sorunların giderilmesi için çalışma beklendiği dile getirildi.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Gece maçlarına  devam

Gece maçlarına devam