06 Aralık 2019 Cuma

KOCAELİ 16°

İSTANBUL SADECE 75 DAKİKA!

İstanbul sadece 75 dakika!

Lüks Yalova Seyahat bir ilki daha gerçekleştirerek Gölcük ve Değirmendere’den Osmangazi Köprüsü üzerinden direkt İstanbul seferlerine başladı.

15 Kasım 2019 Cuma 03:11 GÜNCEL

Lüks Yalova Seyahat gerçekleştirdiği seferlerine bir yenisini daha ekledi. Gölcük ve Değirmendere’den Osmangazi Köprüsü üzerinden direkt İstanbul seferlerine başlayan Lüks Yalova Seyahat halktan büyük ilgi görüyor.

Körfez ve İzmit’i dolaşmadan 75 dakikada İstanbul’a yolculuk!

Gölcük ve Değirmendere’den direkt İstanbul’a 75 dakikada ulaşan yolcuların memnuniyeti  Lüks Yalova Seyahat yetkililerini de mutlu etti. Gölcük ve Değirmendere’den direkt İstanbul’a gerçekleştirilen seferlerin yoğun istek ve talep üzerine gerçekleştiğini, Körfez ve İzmit’i dolaşmadan, zaman kaybını da ortadan kaldırarak 75 dakikada İstanbul’a ulaştıklarını belirten firma yetkilileri yolcuların teşekkürü karşısında çok mutlu olduklarını söylediler.

Karşılıklı Yeni Seferler Başladı

Gölcük ve Değirmendere’den Osmangazi Köprüsü üzerinden direkt İstanbul Harem, Gebze, Çayırova, Tuzla, Kaynarca, Pendik, Kartal’a karşılıklı seferlere başlayan Lüks Yalova Seyahat’in hizmet verdiği diğer bölgeler arasında Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir, İnegöl, Eskişehir, Kütahya, Afyon, Isparta, Burdur, Antalya, Alanya, Düzce, Bolu, Ankara, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Hopa da yer alıyor.

Lüks Yalova Seyahat İrtibat Telefonu: 0850 885 54 41.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Devrilen traktörü vatandaşlar kurtardı

Devrilen traktörü vatandaşlar kurtardı