28 Ocak 2020 Salı

KOCAELİ 16°

JANDARMADAN ÖĞRENCİLERE DERGİ

Jandarmadan öğrencilere dergi

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yeni eğitim ve öğretim yıldönümün başlaması ile okul önlerindeki denetimlerine başlarken, öğrencilere dergi ve kalem hediye etti.

10 Eylül 2019 Salı 12:44 GÜNCEL

Kocaeli İl JandarmaKomutanlığı 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlaması ile sorumlulukalanlarında bulunan okullardaki denetim görevlerine başladı. İzmit SolaklarOkulu’nda öğrenciler ile bir araya gelen jandarma ekipleri, öğrencilereJandarma Genel Komutanlığı’nın hediyesi olan kalem ve Çocuk Jandarma dergisidağıttı. Jandarmalar ders öncesi okul bahçesinde çocuklar ile oyunlar oynadı.İlk ders zili çaldığında ise jandarma ekipleri çocuklarla birlikte derse girdi.Okula yeni başlayan minikleri kucaklarında derse götüren jandarma ekipleri,ders sonunda çocuklara yaya trafik eğitimi verdi. 

SERVİSLER KONTROLEDİLDİ

Jandarma ekiplerieğitim yılının başlaması ile okul çevrelerinde yapılan asayiş uygulamalarını dabaşlattı. Kocaeli genelinde 12 ilçede okul servislerinde denetin yapıldı. Okulçevrelerindeki iş yerleri, kafeler ve parklar denetlenirken şüpheli araçlar veşahıslar üzerine sorgulama yapıldı. 

 


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kombine kartlar kupada geçerli

Kombine kartlar kupada geçerli