25 Haziran 2019 Salı

KOCAELİ 16°

KÖRFEZ’DE 2 BAŞKAN YARDIMCISI BELLİ OLDU

Körfez’de 2 başkan yardımcısı belli oldu

Körfez Belediyesi’nde yeni dönemde Belediye Başkan yardımcısı olarak görev alacak olan 3 kişinin isimleri belirlendi.

15 Nisan 2019 Pazartesi 13:42 GÜNCEL

Yapılan açıklamaya göre siyasi olarak seçilen başkanyardımcılarında, Mali Müşavir İbrahim Çırpan ve eski başkan yardımcısı FarukDenli olarak açıklandı. Körfez Belediyesi’nde üçüncü başkan yardımcısı memurkadrosundan seçilecek. Bunun için de Osman Yurt ve Sencer Dere’nin isimlerianılıyor. İki başkan yardımcısı için kesin açıklama yapılırken, üçüncü isimüzerinde açıklama yapılmadı. Başkan yardımcıları ile ilgili kesin açıklamanınyarın yapılacak olan meclis üyeliği toplantısı sonrasında belirlenmesibekleniyor.

Körfez Belediye Başkan Yardımcıları olarak açıklanan ikiisim kamuoyu tarafından da onaylandı. Körfez Belediyesi eski Başkan yardımcısıolan Faruk Denli, görev yaptığı dönemde ve meclis üyeliği görevinde de başarılıbulunmuştu. Bu nedenle yeniden ayrı göreve verilmesi kamuoyu tarafından dataktir edildi.

İlçede Mali Müşavir olarak görev yapan ve başarılıçizgisiyle her kesim tarafından da beğenilen İbrahim Çırpan’da yine yerinde birseçim olarak takdir gördü. İbrahim Çırpan, bu hafta içinde göreve başlamadanhalen yürüttüğü Mali Müşavirliği bırakacak ve yeni görevine başlayacak. Yasagereği iki işi bir arada yapamayacak olan İbrahim Çırpan, büroyu diğerarkadaşlarına devredecek. İbrahim Çırpan’ın başarıyla yürüttüğü görevinedeniyle belediye de mali konularla ilgili alanlarda sorumluluk almasıbekleniyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hürriyet mazbatasını aldı, resmen başkan

Hürriyet mazbatasını aldı, resmen başkan