28 Ocak 2020 Salı

KOCAELİ 16°

KÖRFEZ’DE SİLAHLI ÇATIŞMA, BEKÇİ YARALANDI

Körfez’de silahlı çatışma, bekçi yaralandı

Körfez’de meydana gelen ve alacak verecek nedeniyle gerçekleştiği iddia edilen kavgada silahlar çekildi, 2 kişi yaralandı.

24 Ağustos 2019 Cumartesi 11:43 GÜNCEL

Körfez’de silahlı çatışma, bekçi yaralandı

Körfez’de meydana gelen ve alacak verecek nedeniylegerçekleştiği iddia edilen kavgada silahlar çekildi, 2 kişi yaralandı.

Alınan bilgi ve iddialara göre olay saat 02.30 sıralarındaTütünçiftlik Güney Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi’nde meydana geldi. İddialaragöre daha önceden aralarında alacak verecek nedeniyle husumet bulunan E.K. C.G.aynı nedenle tartışarak, telefonla birbirlerini tehdit ettiler.

Bu tartışmalardan sonra E.K. diğer şahsa ait GüneyMahallesi’nde yer alan iş yerini gece saat 02.30 sıralarında kurşunladı. Buolay gerçekleşirken gece bekçileri şüpheli şahsın kullandığı 41 AA…. Plakalıotomobilin peşine düştüler ve durdurmaya çalıştılar.

Bu sırada kaçmaya çalışan şüpheli karşı ateşle cevapverince gece bekçisi F.Ö. dizinden yaralandı. Yine aynı çatışma sırasında olayyerinde bulunan M.G. adlı şahıs ta sol bacağından yaralandı. Şüpheli şahısolaydan yarım saat sonra yakalanarak polis tarafından gözaltına alındı. Olaylailgili soruşturma sürerken yaralılar Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındılar. 

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hodri Meydan’da şok istifa!

Hodri Meydan’da şok istifa!