28 Ocak 2020 Salı

KOCAELİ 16°

KUPAYA ULAŞIM KOLAYLIĞI

Kupaya Ulaşım kolaylığı

Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark, kent derbisine özel otobüs seferleri düzenledi

09 Eylül 2019 Pazartesi 13:09 GÜNCEL

KocaeliBüyükşehir Belediyesi UlaşımPark A.Ş 10 Eylül Salı günü saat 18.30’da oynanacakKocaelispor – Gölcükspor Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu maçına ek otobüsseferi koydu. Kent derbisi olarak nitelendirilen maç için düzenlenen otobüsseferleri birçok noktadan kalkarak, vatandaşların stadyuma ulaşımınısağlayacak.

KUPADA KENT DERBİSİ HEYECANIYAŞANACAK

BüyükşehirBelediyesi UlaşımPark A.Ş, salı günü Kocaeli Stadyumu’nda gerçekleşecek ZiraatTürkiye Kupası 2. eleme turu Kocaelispor – Gölcükspor maçına özel ek otobüsseferleri koyarak futbolseverlerin ulaşımlarını rahatlatacak. Kent derbisineilginin büyük olması sebebi ile 3 farklı noktadan otobüs kaldırılaraktaraftarlar mağdur edilmeyecek.

KARAMÜRSEL’DEN 750 KS HAREKET EDECEK

UlaşımPark,vatandaşları mağdur etmemek için stadyuma en uzak ilçelerden biri olanKaramürsel’den toplamda 3 sefer kaldıracak. Karamürsel’den saat 16.45 ve17.00’da hareket edecek otobüsler sırasıyla Gölcük – Değirmendere – Başiskele –ve son olarak da Kocaeli Stadyumu’na ulaşacak.

KÖRFEZ’DEN 150 KS

Körfezbölgesinden de Karamürsel’de olduğu gibi toplamda 3 sefer ile taraftarlarınKocaeli Stadyumu’na ulaşımı sağlanacak. Hereke merkezden saat 17.00’da hareketederek bu bölgede ikamet eden futbolseverler doyasıya futbol keyfiylebuluşacak. Saat 16.30, 16.40 ve 16.50’de Kirazlıyalı merkezden hareket edecekotobüsler Körfez, Derince, İzmit ve son olarak da Kocaeli Stadyumuna gelerektaraftarların ulaşımı sağlanacak.

KOCAELİ OTOGARINDAN 15KS

KocaeliBüyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin Akçaray kapısından ise15KS hat koduyla ring seferleri düzenlenecek. Taraftarlar otogar bölgesinetramvayla gelerek, saat 17.00’den itibaren ring seferi gerçekleştirecek 15KSnumaralı hatla stadyuma erişim sağlayacak.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekin Uygur'dan Kocaelispor'a destek

Tekin Uygur'dan Kocaelispor'a destek