20 Ocak 2019 Pazar

KOCAELİ 16°

LIFE EXPRESS YAHYA KAPTAN ŞUBESİ AÇILIYOR..

LIFE EXPRESS YAHYA KAPTAN ŞUBESİ AÇILIYOR..

2005 yılında İstanbul’da kurulan Life Express Fitness Club, İzmit’te ikinci şubesini açıyor.

08 Mart 2018 Perşembe 15:42 GÜNCEL

İşini hayat tarzı olarak benimsemiş iki ortak tarafından kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen Life Express, Ufuk Aydın ve Yücel Öztürk’e ait.

Life Express’in İzmit Outlet Center, Yahya Kaptan, İstanbul, Bursa, Tekirdağ ( 2 şube ) olmak üzere toplam 6 şubesi bulunuyor. Hızla büyüyen ve kalitesinden asla ödün vermeyen Life Express’in önümüzdeki dönemde Türkiye’nin başka bir çok yerine de açılması planlanıyor.

 

YAHYA KAPTAN’A 8.000 m2 TESİS

Life Express’in Yahya Kaptan şubesi 8.000 m2 alan içerisinde hizmet verecek.

Tesiste kardiovasküler egzersiz alanı, sabit ve serbest ağırlık alanları, çok fazla seçeneğin olduğu 2 adet grup dersi stüdyosu ( yoga, pilats, zumba, trx, spinning) reform erpilates stüdyosu,  açık basketbol ve cross fit alanı, halı saha ve tenis kortları bulunuyor.

 

SPA keyfi Yahya Kaptan’da...

Life Express’in kendi markası olan ‘touch spa’ ile uzak doğu atmosferini Yahya Kaptan’da yaşayabilirsiniz.

Farklı masaj seçenekleri,sauna, buhar odası,Türk hamamı, dinlenme alanları, uzman eğitmenler gözetiminde çocuk kulübü, açık ve kapalı yüzme havuzu, yaz ve kış okulları ve kafe bölümleriyle İzmit’in en kapsamlı spor merkezi olarak hayatımıza girmeye hazırlanıyor.

Life Express, spor yaparken rahat ve kaliteli ortam isteyenlerin tercihi.

Spor yapmamak için bahane bırakmayan konseptiyle Life Express kaliteyi her detayında görebileceğiniz bir spor kompleksinde ücretsiz otopark hizmeti de veriliyor.

İLETİŞİM; 0262 311 63 64
DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

O Gölü İstila Etti !

O Gölü İstila Etti !