14 Aralık 2019 Cumartesi

KOCAELİ 16°

MERDİVENDEN DÜŞTÜ VEFAT ETTİ

Merdivenden düştü vefat etti

Derince’de ikamet eden Kordsa emeklisi Levent Alaca, arkadaşının yazlık evinde merdivenlerden düşerek ağır yaralandı. Ameliyat olan ve servise alınan Levent Alaca (54), 2 gün sonra kalp yetmezliğinden vefat etti.

08 Ekim 2019 Salı 10:51 GÜNCEL

Alınan bilgi ve iddialara göre olayCumartesi akşamı saat 23.00 sıralarında Akmeşe’de meydana geldi. Birarkadaşının yazlık evine konuk olan Levent Alaca, eve çıkan 3 basamakmerdivenden dengesini kaybederek düştü. Düşme sonrasında yaralanan Levent Alaca,yazlıkta bulunan oğlu Alpay’ın ve arkadaşlarının çağırdığı ambulansla özel birhastaneye kaldırıldı. Kafasından darbe alan Levent Alaca, ameliyata alındı vedaha sonra da durumu iyiye gidince servise çıkartıldı. Levent Alaca, bu sabahakarşı fenalaştı ve kalp yetmezliği sonucu kurtarılamayarak vefat etti.

Kordsa Fabrikası’nda 32 yıl Satın Almaİdare bölümünde çalışıp emekli olan ve iş güvenliği malzemeleri satışıylauğraşan bir çocuk babası Levent Alaca, yapılan otopsi sonrasında yakınlarınadefin için teslim edildi. Levent Alaca bugün, öğlen namazı sonrasında 60 EvlerSahil Camii’nden alınarak, Çınarlı Merkez Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

 

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kontenjan 300 taraftar

Kontenjan 300 taraftar