09 Aralık 2019 Pazartesi

KOCAELİ 16°

“MHP İKTİDAR ORTAĞI DEĞİL”

“MHP iktidar ortağı değil”

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, kimsenin söylemeye cesaret edemediği şeyleri söyleyerek, MHP’ye yerini hatırlattı ve “MHP iktidar ortağı değil” dedi.

31 Temmuz 2019 Çarşamba 17:22 GÜNCEL

AK Parti Karamürsel İlçe 88'nci Danışma Meclisi'nde konuşanKaramürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, yeni kurulacak olan partiyemenfaat partisi olarak baktıklarını ifade ederek şunları söyledi: "Partiiçi muhalefet yapmazsanız düdüklü tencere gibi patlarsınız. Doğru işleryapmazsak bu iktidar olmaz. Paraları doğru harcamalıyız, artık vatandaşlarımıziçin para harcamalıyız, seçimler maç gibidir, neden eleştirilerinfazlalaştığını ve neden bizden soğuduklarını öğrenmemiz gerekiyor.”

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, MHP'lilerleilgili mesaj vermeyi de ihmal etmedi ve “MHP iktidar ortağı değil, Cumhurİttifakının destekçisi. İktidar biziz arkadaşlar. Davulu biz çalarız, hepberaber oynarız. O partiye emek veren arkadaşlarımızı da kırmamalıyız. Allahkurduğumuz bu birlikteliği İnşallah baki kılar. Bu bir davadır. Karamürsel’debirliğimiz çok kuvvetli" dedi.

 


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tacizci sapık tutuklandı

Tacizci sapık tutuklandı