20 Ocak 2019 Pazar

KOCAELİ 16°

NEDEN OTOBÜS REKLAM GİYDİRME ?

Neden Otobüs Reklam Giydirme ?

Kocaeli’nin En Köklü Reklam Ajanslarından Global Medya Otobüs Reklam Giydirme Hizmeti İle Fark Yaratıyor...

15 Şubat 2018 Perşembe 06:22 GÜNCEL

Kocaeli’de yaklaşık 18 yıldır reklam ajansı olarak faaliyet gösteren Global Medya açık hava reklamcılığı alanında yeni anlaşmalarıyla otobüs reklam giydirme hizmetinde fark yaratıyor.

Yerel-Ulusal Gazeteler, Televizyonlar, Radyolar, Masaüstü Yayıncılık,Kurumsal Kimlik, Açıkhava Reklamcılığı dahil olmak üzere Tam Ajans hizmeti verdiklerini belirten Global Medya’nın Genel Müdürü Tahsin Keskin otobüs reklam giydirme konusunda da ayrıntılara dikkat çekti.

 

NEDEN OTOBÜS REKLAM GİYDİRME ?

Otobüs reklam giydirmenin çok önemli nüanslarının olduğunu belirten Keskin, konu ile ilgili şunları söyledi: ‘‘Reklam sonuç odaklı olmalıdır. Otobüs reklam giydirme, otobüs hareket halinde olduğu için geniş bir hedef kitleye hitap etmektedir. Bu nedenle durağan reklamlardan çok daha etkilidir. Hatta şunu çok daha net söyleyebilirim. Otobüs reklam giydirme en etkili reklam yöntemidir. İyi bir sonuç için tabii ki otobüsün üç yanının da reklam giydirilmiş olması gerekmektedir. Ayrıca reklamda konulacak nesneden slogana kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmelidir. Hatta reklamda kullanılacak harfin puntosu bile olumlu sonuç almak için önem arz etmektedir.Çok iyi hazırlanmış bir otobüs giydirme reklam, marka bilinirliğini artırdığı gibi direkt satışa da etkisi yüksektir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar vardır. Birincisi reklamın giydirildiği otobüsün güzergahı.İkincisi otobüs hattının mesafesi. Üçüncüsü ise belirlenen hedef kitle. Reklam veren açısından bütün bunlara dikkat edildiğinde Kocaeli’nin en değerli reklam güzergahı İzmit-Değirmendere Otobüs Hattının olduğunu bildiğimiz için bu yönde anlaşmalarımızı yaptık ve çalışmaya başladık.

 

NEDEN İZMİT-DEĞİRMENDERE HATTI ?

Reklam veren için Kocaeli’nin en değerli güzergahı olarak İzmit-Değirmendere Otobüs Hattının belirlenmesinin en önemli üç unsurunu şöyle sıralayabiliriz: Birincisi otobüs hattını kullanan bölgenin gelir düzeyi, ikincisi yolun mesafesi, üçüncüsü ise hedef  kitle.

NEDEN GLOBAL MEDYA ?

Biz firmalarımıza A’dan Z’ye ajanslık hizmeti veriyoruz.Yani planlama yaptığımız reklamların fikrinden tasarımına, uygulamasından satın almasına kadar hepsini kendi bünyemizde çözüyoruz. Firmalarımız için en uygun mecrayı yine en uygun fiyatla satın alıyoruz. Sloganımızda olduğu gibi ‘‘Az bütçe, çok iş.’’ Toplu satın alma yapıyoruz. Ayrıca çalıştığımız hiçbir mecra ile aramızda aracı yoktur. Dolayısıyla aracılık hizmet bedeli olmadığı için çok daha uygun fiyatla satın almalar yapıyoruz. Bütün bunlar için hem ekonomik güç hem de çok güvenilir bir ajans olmanız gerekiyor. 18 yıldır ödün vermeden bunun için çalışıyoruz.’’dedi.

 

Otobüs reklam giydirme ve diğer ajans hizmetleri konusunda Global Medya’dan bilgi almakisterseniz 0262.323 8 323 – 0544 724 52 17 – 0542 370 04 88 nolu telefonları arayabilirsiniz.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Emeklilik Bekleyenlere Müjde!

Emeklilik Bekleyenlere Müjde!