20 Ekim 2019 Pazar

KOCAELİ 16°

ŞENTÜRK’TEN BÜYÜKŞEHİR’E TEHDİT

Şentürk’ten Büyükşehir’e tehdit

Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Şentürk’ün Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde görevli birim müdürlerini telefonla arayarak, ‘Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz?’ diye tehdit ettiği iddia edildi.

22 Eylül 2019 Pazar 16:49 GÜNCEL

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın belediye başkanı seçildikten sonra yaptığı en büyük hatalarının biri de hem AKP’liler içerisinde hem de Darıca Belediyesi’nde çalışanlar tarafından sevilmeyen Cüneyt Şentürk’ü belediye başkan yardımcısı yapmak oldu.

Bıyık’ın Cüneyt Şentürk’ü belediye başkan yardımcısı yapma kararı yüzünden zor günler yaşayacağını hem AKP’liler hem de Darıca Belediyesi’nde çalışanlar söylüyordu.

Söylenen yavaş yavaş gerçekleşemeye başladı.

Darıca Belediyesi’nde çalışan birinin verdiği bilgiye göre; Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Şentürk’ün Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde görevli birim müdürlerini telefonda tartıştığı ve Şentürk’ün yüzüne telefonunun kapatıldı.

Darıca Belediyesi’nde çalışanın verdiği bilgiye göre; Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Şentürk geçtiğimiz hafta telefonla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park-Bahçeler Yapım Şube Müdür Tuncay Türetken’i arayarak iki tane kamelya istiyor.

Şentürk’ün bu istediğine karşın Tuncay Türetken veremeyeceğini söylüyor.

Tuncay Türetken’in cevabına kızan Cüneyt Şentürk telefonda bağırarak, ‘Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz, siz niye böyle yapıyorsunuz, senin ben memurundan mı talimat mı alacam, sizin ağa babanız kim’ diye bağırıyor.

Şentürk’ün telefonda bağırması üzerine Tuncay Türetken de bağırmaya başlıyor.

Tam o esnada Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı Cenan Turan  da Tuncay Türetken’in yanında bulunuyor.

Bağrışmaları duyan Cenan Turan Tuncay Türetken’den telefonu alarak Cüneyt Şentürk’e ‘Beyefendi siz kimsiniz’ diye soruyor.

Cüneyt Şentürk de Darıca Belediyesi başkan yardımcısı olduğunu söylüyerek, ‘Siz Recep Tayyip Erdoğan’ın elemanları değil misiniz? Recep Tayyip Erdoğan değil mi bu millete hizmetkâr olacaksınız diyen? 2 tane kamelya vermiyorsunuz’ diyor.

Cenan Turan ise bunun üzerine, ‘Biz Recep Tayyip Erdoğan’ın elemanlarıyız ama elimizde kamelya yok. Benim müdürüme de bağıramazsınız’ diyerek telefonu Şentürk’ün yüzüne kapatıyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kartepe günübirlik tatilcilerin tercihi oldu

Kartepe günübirlik tatilcilerin tercihi oldu