20 Ekim 2019 Pazar

KOCAELİ 16°

TARAFTARLAR STADA AKACAK

Taraftarlar stada akacak

Yeşil-siyahlı taraftarlar bu akşam oynanacak olan Kocaelispor- Ofspor maçına büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Yağışlı havaya rağmen alt tribünlerin dolması bekleniyor. Kadın ve aile taraftarlar ise maçı Maraton tribününde seyredecek.

05 Ekim 2019 Cumartesi 13:34 GÜNCEL

ALT TRİBÜNLER AÇIK

 Kocaelispor yönetimi, cumartesi günü KocaeliStadı'nda saat 19.00'da oynanacak olan Kocaelispor- Ofspor maçında ilk kez güney kale arkası üst tribünü kapatırken, Maraton alt ve üst , UEFA alt,tribünü açılacak. Kuzey kale arkası alt ve üst tribün ve UEFA üst tribün ilkmaç sonrası kapatılmıştı.

ÖĞRENCİLERE İNDİRİM

Üniversiteliöğrencilerin sesine kulak veren yeşil-siyahlı yönetim maraton alt öğrencibiletini 15 TL, güney kale arkası alt tribün öğrenci bileti ise 10 TL olarakbelirlendi. Maraton alt tribün 20 TL, maraton üst tribün 15 TL, misafir tribün10 TL, UEFA alt tribün fiyatı ise yine 50 TL olarak açıklandı. Biletler maçgününe kadar satış noktalarından satılacak.

İNDİRİMLİ ÖĞRENCİ BİLETİ

Öğrenciler,maç günü gişelerden öğrenci kimlik belgelerini ibraz ederek İNDİRİMLİ ÖĞRENCİBİLETLERİNİ teslim alabileceklerdir.

İndirimlibilet teslimi kayıt tutularak yapılacak olup, her bir öğrenci kimlik kartınınyalnızca 1 adet bilet alma hakkı bulunmaktadır. İndirimli bilet almak isteyenöğrencilerin, Öğrenci Kimlik Kartlarını yanlarında bulundurmaları önemle ricaolunur.

-BİLET FİYATLARI-

UEFA ALT :50 TL

MARATON ALT:20 TL

MARATON ALT( ÖĞRENCİ ): 15 TL

MARATON ÜST: 15 TL

GÜNEY KALEARKA ALT : 15 TL

GÜNEY KALEARKA ALT ( ÖĞRENCİ ) : 10 TL


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mesire alanında ceset bulundu

Mesire alanında ceset bulundu