28 Ocak 2020 Salı

KOCAELİ 16°

TARTIŞTIĞI KARDEŞİNİ BALTAYLA YARALADI!

Tartıştığı kardeşini baltayla yaraladı!

Körfez Esentepe Mahallesi Hamit Kaplan Caddesi’nde yaşanan bir olayda, bir hafta önce kendisini asarak intihar eden babalarının cenazesi için yurt dışından gelen abi kardeş, yolda kavga ettiler. İddialara göre ağabey arabasından aldığı balta ile kardeşini karnından yaraladı.

16 Ağustos 2019 Cuma 14:12 GÜNCEL

Alınan bilgive iddialara göre olay akşam saatlerinde Hamit Kaplan Caddesi ÇenedağCaddesi’nde yaşandı. Kendisini asarak canına kıyan Mehmet D. Nin cenazesi içinAlmanya’dan gelen Deniz D. (41) ile Fransa’dan gelen Ali H.D. (30) eski birhusumet nedeniyle kavga ettiler. İddialara göre aralarında daha öncesine dayalıolan tartışma nedeniyle uzun zamandır görüşmeyen Ali H.D. eşi Dilan D. Vekardeşi Nursel D. İle Çenedağ Caddesi’nde yürürken, otomobiliyle karşı taraftangelen abi Deniz D. Yolda durdu ve aracından inerek Ali H.D. ile tartışmayabaşladı.

Tartışmasonrasında arabasına giden ve kısa sarı saplı bir balta ile geri dönen Deniz D.Kardeşi Ali H. D. Karın boşluğuna sapladı. Karnından yaralanan şahıs kaçmayaçalışırken bu kez kız kardeşine saldıran Deniz D. İddialara göre onu da darpetti.

Boğuşmasırasında kardeşinin elinden baltayı almayı başaran yaralı Ali H. D. Deniz D.Nin arabasının camını kırdı. Bu olay sonrasında arabasına binen Deniz D.Kardeşlerinin üzerine aracını sürdükten sonra hızla uzaklaştı.

Olaysonrasında yaralı olan Ali H.D. ambulansla Derince Eğitim ve AraştırmaHastanesi’ne kaldırıldı ve tedavi, altına alındı. Yakalanan Deniz D. Olaylarıhatırlamadığını, baltanın kendisine ait olduğunu ama yaralama olayınıanımsamadığını söyledi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İSMET ÇİĞİT YAZDI:

İSMET ÇİĞİT YAZDI: "1 yaşındaki temiz, tertipli çocuk; 18 yaşındaki huysuz, yorgun ihtiyar"