16 Aralık 2019 Pazartesi

KOCAELİ 16°

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ GEZ GÖR’LE İZMİT’İ GEZDİ

Üniversite öğrencileri Gez Gör’le İzmit’i gezdi

Kocaeli’de eğitim gören üniversite öğrencileri, Büyükşehir’in ‘’Gez-Gör Kocaeli’’ programı kapsamında Seka Kamp Alanı, Ormanya ve müzeleri ziyaret etti.

18 Kasım 2019 Pazartesi 13:33 GÜNCEL

Kocaeli’de öğrenim gören 100 üniversite öğrenci, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen "Gez-Gör Kocaeli’’ programı kapsamında doğa gezisine katıldı. Seka Kamp Alanı ve Ormanya’yı gezen üniversiteli grup, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Kocaeli Bilim Merkezi ile Seka Kağıt Müzesini gezdi. Seka Kamp Alanında Kocaeli’nin doğasıyla tanışan öğrenciler, temiz havanın tadını çıkarırken rehberler eşliğindeki şehir gezisi kapsamında Ormanya Doğal Yaşam Parkı ve Hayvanat Bahçesi’ni de ziyaret etti. Kocaeli Bilim Merkezi ve Seka Kağıt Merkezini de gezip gören öğrenciler, eğlenceli bir gün günün tadını bol bol fotoğraf çektirerek çıkardı.

Kocaeli’nin tarihi, turistlik ve doğal mekânlarını ücretsiz olarak gezmek isteyen vatandaşlar internet üzerinden katılmak istedikleri turu seçebiliyor. En az 20 kişi olmak ve 18 yaşından büyük olmak kaydıyla gruplar, gezmek istedikleri turu internet sitesinden seçerek başvuru yapabiliyor. Başvurmak isteyen vatandaşlar ayrıca Büyükşehir 153 Çağrı Merkezini de arayabiliyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

12 vekil hakkında flaş gelişme!

12 vekil hakkında flaş gelişme!