26 Mayıs 2019 Pazar

KOCAELİ 16°

“VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİ ÖNCELİĞİMİZ OLACAK”

“Vatandaşlarımızın talepleri önceliğimiz olacak”

Cumhur İttifakı AK Parti Körfez Belediye Başkan adayı Şener Söğüt, ev ziyaretlerinde projelerini aktardı, kadınlarla buluşmasında da hem dinledi hem de taleplerini tek tek not aldı

14 Mart 2019 Perşembe 16:23 GÜNCEL

Cumhur İttifakı AK Parti Körfez BelediyeBaşkan adayı Şener Söğüt, İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlananprogram kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Program kapsamında İlçeBaşkanı Ramazan Tuna, ilçe yöneticileri ve meclis üyesi adaylarıyla YavuzSultan Selim ve Fatih Mahallesi’nde ev ziyaretlerinde bulundu.

 

PROJELERİ AKTARDI

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye BaşkanAdayı Şener Söğüt, İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve beraberindeki heyetle ilkolarak Fatih Mahallesi’nde Körfez Belediye Meclis üyesi Orhan Kansoy’un evinekonuk oldu. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan sohbette, Söğüt deprojeler hakkında bilgiler verdi, destek istedi.

 

TALEPLERİNİDİNLEDİ

Şener Söğüt ve beraberindeki heyet daha sonraYavuz Sultan Selim Mahallesi sakinlerinden Nurali Çifci'nin hanesinde komşularıylabir araya geldi. Daha sonra Yavuz Sultan Selim Mahallesi Seçim İrtibatBürosu’nda kadınlarla bir araya gelen Söğüt, hem bölgede hem de ilçe genelindeyapılacak projeler hakkında bilgiler verdi, taleplerini dinledi.

 

 


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Söğüt Sağlık Çalışanlarına Karanfil Verdi

Söğüt Sağlık Çalışanlarına Karanfil Verdi