28 Ocak 2020 Salı

KOCAELİ 16°

VIP SANAT MERKEZİ AÇILDI

VIP Sanat Merkezi açıldı

Kocaeli’nin kültür ve sanat hayatına yeni bir renk ve soluk getirecek VIP Sanat Merkezi, 3 katlı binasında hizmete açıldı.

21 Eylül 2019 Cumartesi 13:59 GÜNCEL

‘’VIPSensin’’ sloganıyla hizmete açılan VIP Sanat Merkezi, Kocaeli’nin kültür vesanat hayatına yeni bir renk ve soluk getirmeye hazırlanıyor.

VIPSanat Merkezi, Tiyatro başlığıaltında Yaratıcı Drama, Tiyatro, Psikodrama, Kamera Önü Oyunculuk,Diksiyon(Hitabet), Dramaturji, Konservatuara Hazırlık, Müzik başlığı altında Şan(Solfej), Piyano, Bateri(Ritim), Keman,Gitar, Mey, Bağlama, Saksafon, Dans başlığı altında Halk Dansları, Latin Dansları ve Bale, Görsel Sanatlar başlığı altında Resim, Rölyef, Filografi, GüzelSanatlara Hazırlık, Hobi başlığıaltında Moda Tasarım (Stilistlik), Fotoğrafçılık, Heykel, Çocuk Yoga, Zumba,Jimnastik, Pilates, Step(Aerobik), Müzik Teknolojileri’nin yanı sıra 3D Yazıcı Teknoloji ile Enstrüman Yapımı ve İşaret Dili ile kendiniyetiştirmek isteyenlere tecrübeli ve geniş kadrosu ile gelişim fırsatları sunuyor.

AlikahyaMahallesi Fener Sokak No:8’deki adreslerinde eğitimli ve geniş kadrosuyla farkıfark ettireceklerini belirten VIP Sanat Merkezi’nin sahibi Hakan Eryürek basınayaptığı açıklamalarda şunları söyledi: ‘’VipSanat merkezinde yeteneğinizin keşfini sağlayıp ardından yeteneğinizigeliştirmenize yardımcı oluyoruz . Peki ya Biz Kimiz? Biz: sanata sanatçıyasanatı ile en güzel değeri veren ve bu değeri verirken daha fazla ne yapabilirizdiye düşünüp en iyisinin olması için çaba sarf eden bir aileyiz. Merkezimizinher alana hizmet veren atölyeleri ile birçok etkinliğe ve amaca uygunsalonlarında sizlerle buluşup yetenekleriniz ve yüksek enerjiniz ile birçokgüzel ana imzamızı atıyoruz.’’

Siz de sanata meraklıysanız ve kendinizi VIPSanat Merkezi’deki gelişim fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız 0544 848 0 847 nolu telefondan veya www.vipsanatmerkezi.com web sitesinden bilgi alabilirsiniz.DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Afyon’daki kazanın ateşi Çayırova’ya düştü

Afyon’daki kazanın ateşi Çayırova’ya düştü