25 Şubat 2020 Salı

KOCAELİ 16°

YÜZDE YÜZ ÖĞRENME GARANTİSİ GÖLCÜK AMERİCAN LİFE’TA!

Yüzde yüz öğrenme garantisi Gölcük American Life’ta!

Gölcük American Life Yabancı Dil Kursu geleceğine yön vermek isteyen yabancı dil meraklılarına yüzde yüz öğrenme garantisi ile fark yaratıyor.

06 Ocak 2020 Pazartesi 12:32 GÜNCEL

Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda  57 şubeye sahip olan öğrencilerine yüzde yüz öğrenme garantisiyle yola çıkan American Life Yabancı Dil Kursu Gölcük’te de yaklaşık 9 yıldır eğitimlerine devam ediyor. Alanında oldukça tecrübeli öğretmenlere sahip kadrosu ve ezberden uzak özgün eğitim materyalleriyle eğitim veren Gölcük American Life Yabancı Dil Kursu Ltd. Şti. öğrencilerinden tam not alıyor.

Gölcük American Life Fark Yaratıyor!

Gölcük American Life Yabancı Dil Kursu Ltd. Şti. öğrencilerine sunduğu avantajlarla fark yaratıyor. Ömür boyu ücretsiz eğitim, +Plus more, ücretsiz destek dersleri, yurt dışı programları, ücretsiz üç aşamalı seviye tespit sınavı ve uzun dönem eğitimlerde özel indirim fırsatını öğrencilerine sunan yabancı dil kursu sektörde adından sıkça söz ettiriyor.

Uzman yerli ve yabancı öğretmenler!

Yetişkin ve Teenglish gruplarında eğitim veren Gölcük American Life Yabancı Dil Kursu Ltd. Şti. bünyesinde alanında oldukça uzman yerli ve yabancı öğretmenleri bulunduruyor. Öğrenciler böylece yabancı hocalarla pratik saatleri imkanına sahip olurken ayrıca aksanlı bir şekilde yabancı dil öğrenebiliyor.

Yüzde yüz öğrenme garantisi!

Öğrencilerine yüzde yüz öğrenme garantisiyle yola çıkan American Life Yabancı Dil Kursu Gölcük’te dil öğrenmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Gölcük American Life Ltd. Şti. ailesinin avantajlarını fırsatlarından ve indirimlerinden faydalanmak için sizlerde yerinizi ayırtın.

Detaylı bilgi için; (0262) 414 08 08’i arayabilir veya Merkez Mah. Cumhuriyet Cad. Anıtpark Gölcük/Kocaeli adresine uğrayabilirsiniz.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fedaral Mogul işçileri;

Fedaral Mogul işçileri; "Hodri meydan" dedi!