28 Şubat 2020 Cuma

KOCAELİ 16°

AKŞENER'DEN DAVUTOĞLU'NA DİKKAT ÇEKEN SÖZLER!

Akşener'den Davutoğlu'na dikkat çeken sözler!

İyi Parti Genel Başkanı Merak Akşener katıldığı televizyon programında Ahmet Davutoğlu'nun bugün resmen kurduğu 'Gelecek Partisi' ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

13 Aralık 2019 Cuma 17:11 SİYASET

Meral Akşener'in açıklamalarından  bazıları şöyle;

"Davutoğlu bir talepte bulunursa evet derim"

Kendinizi çok kötü hissediyorsunuz. Pek çok insan size bel bağlamış ki bize büyük de bir haksızlık yapıldı. Bizim teşkilatlarımız kongremiz her şeyimiz tamamdı. Nitekim o 15 milletvekili bize dahil olduktan sonra YSK kararında bütün bunlar olduğu için ve de grubu da olduğu için seçime girebilir dendi. Ama öncesinde denilen ise şu yetmiyor, bu yetmiyor vesaire... Canımız çok yandı. Sonuç olarak yani ben bunu sayın Kılıçdaroğlu'ndan gidip nasıl istediysem benden de Sayın Babacan veya Davutoğlu herhangi bir talepte bulunulduğu zaman elbette arkadaşlarımla da konuşarak evet derim.

"Bir ittifakta bulunacaksa bu Millet İttifakı olur"

Bir ittifak olacaksa, AK Parti ile ittifak yapamayacaklarını göre doğal olarak Millet İttifakı içinde olurlar. Dışarda kalmayı arzu eden olursa elbette dışarıda kalacaklardır. Yani bu arkadaşlarımızın ne hedeflediğine dair bir kelime bir şey duymadık bugüne kadar. Sayın Davutoğlu ile dolaylı olarak bir görüşmemiz oldu. Sonra Yozgat İl başkanımız ve İl Başkan yardımcımız vefat ettiğinde başsağlığına aradı. Bir düğünde Sare Hanım'la beraber vardılar. Arkadaşımızın düğününde Kılıçdaroğlu da vardı. Yani üçümüz beraber nikah şahitliği yaptık. Onun dışında karşılaşmadık. Sayın Babacan ile dolaylı dolaysız bir görüşmemiz olmadı.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

'Ölümcül Şırınga Çikolata' satışı yapan firmadan açıklama!

'Ölümcül Şırınga Çikolata' satışı yapan firmadan açıklama!