26 Mayıs 2019 Pazar

KOCAELİ 16°

“DEVLET DEDİKODU YAPMAZ, GEREĞİNİ YAPAR”

“Devlet dedikodu yapmaz, gereğini yapar”

Millet ittifakı İYİ Parti il binasında ortak basın açıklaması düzenledi. Düzenlenen basın açıklamasında konuşan İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sözlerine itafen “Devlet dedikodu yapmaz, gereğini yapar” dedi

15 Mart 2019 Cuma 14:32 SİYASET

Toplantıda ayrıca dış ülkede camilere yönelik yapılan hainsaldırı kınanırken, ölenlere başsağlığı dilendi. İyi Parti Kocaeli milletvekilive grup başkan vekili Lütfü Türkkan, İyi Parti il başkanı Şanbaz Yıldız, CHP İlbaşkanı Cengiz Sarıbay, KBB adayı Dr. Serdar Kaman ile ittifak partileri İzmitilçe başkanları ve yöneticileri katıldı.

Basının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda bir konuşma yapanLütfü Türkkan ise İç işleri bakanı Süleyman Soylu'ya yüklenerek, son günlerdeBaşiskelede PKK’lı meclis üyesi adayı var sözüne karşın, “Soylu'yu çok eskidenberi iyi tanırım, kendisi İzmit otogarında pişmaniye satırmış gibi konuşamaz,varsa böyle bir şey devlet gereğini yapar, dedikodu yapmaz” dedi. Türkkanayrıca, Soylu'nun dün Erdogan için sarf ettiği kelimeleri ben bugün buradakonuşamam, buna terbiyem musade etmez, dün ne konuştuğu belli değil yarın nekonuşacağıda belli olmayan birinin bugünki konuşmaları kaileye bile alınmazdiyerek Soylu'ya sert yüklendi. Türkkan ayrıca, bu tip dedikodulara gereğiniyapacaklarına dedikodu yapmaları seçimi kaybetmeleri korkusundandır diye desözlerine ekledi.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Yeni Yalı Seçim bürosu açılacak

İYİ Parti Yeni Yalı Seçim bürosu açılacak