06 Aralık 2019 Cuma

KOCAELİ 16°

ERDOĞAN’DAN KOCAELİ'DEN ESKİ İSİMLERE GÖREV!

Erdoğan’dan Kocaeli'den eski isimlere görev!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 12 Aralık’taki "İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda" Kocaeli'den eski isimlere teşkilatta görev vereceği öğrenildi.

01 Aralık 2019 Pazar 15:51 SİYASET

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'de kuruluştan bugüne kadar görev yapan 81 ildeki eski il başkanları ve milletvekilleriyle 12 Aralık’ta Ankara'da düzenlenecek "İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda" bir araya gelecek.

Görev verilecek isimleri tek tek açıklayacak

Alınan bilgilere göre, toplantının açılış konuşmasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir'in yapacağı,daha sonra da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşma yapacağı ve teşkilatta görev vereceği isimleri tek tek açıklayacağı belirtildi.

Görev vereceği eskilerin içinde Kocaeli'den de isimler var!

Kulislerde, Erdoğan’ın teşkilatta görev vereceği yaklaşık 60 isim arasında geçtiğimiz günlerde il başkanlığı görevlerinden alınan 8 isminde bulunduğu ifade edilirken, Erdoğan’ın bu hamlesinin aynı zamanda yeni parti kurma çalışmalarını sürdüren eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile eski Başbakan yardımcısı Ali Babacan’a da yönelik olarak yorumlanıyor.

Erdoğan’ın Kocaeli'den de eski isimlere teşkilatta görev vereceği öğrenildi.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Halk ekmek yarın satışta!

Halk ekmek yarın satışta!