22 Mayıs 2019 Çarşamba

KOCAELİ 16°

ERGÜN MENCİK’TEN İDDİALARA SERT TEPKİ!

Ergün Mencik’ten iddialara sert tepki!

Yenidoğan mahallesi muhtar adayı Ergün Mencik’e destek artarak devam ederken hakkında çıkarılan iddialara sert tepki gösterdi.

13 Mart 2019 Çarşamba 03:56 SİYASET

Ergün Mencik’in Yenidoğan Mahallesi muhtar adaylığını açıklamasından bir süre sonra hakkında çıkarılan iddialar için çok sert açıklamalarda bulundu.

Yenidoğan Mahallesi için muhtar adaylığını açıklamasından sonra bazı çevrelerin bundan rahatsızlık duyduğunu belirten Mencik şunları söyledi: ’’Yenidoğan meydanında düzenlediğim yoğun katılımlı adaylık açıklamamdan sonra bazı çevreler bundan rahatsızlık duydu ve benimle ilgili ipe sapa gelmez iddialarda bulundular. Bunlardan en önemlisi sabıka kaydımın olduğu yönünde olmuş. Benim sabıka kaydım varmış. Bu yüzden de muhtar seçilsem bile dilekçe verip muhtarlıktan düşüreceklermiş. Asla böyle bir şey yoktur. Sabıka kaydımın olmadığını ilan ediyorum ve adli sicil belgemi yayınlıyorum. Muhtar adayı olan herkesin de adli sicil belgesini yayınlamasını bekliyorum. Biz kutlu bir dava için yola çıktık ve mahallemize hizmet etmekiçin adaylığımızı koyduk. Ne bir çıkar ne bir beklentimiz olmamıştır. Allah’ım nasip eder de mahallemizin desteği ile bu görev bize verilirse Yenidoğan Mahallem için gerekenden fazlasını yapacağımızı herkesin bilmesini isterim. Çünkü bu mahalle bizim özümüz. Biz özümüzden asla sapmayız. Ayrıca şunun da bilinmesini istiyorum. Mahallemizi hep birlikte ve ortak akılla yöneteceğiz. Bunun için Yenidoğan Mahallesi halkı bize güvensin yeter. ” dedi.  

Öte yandan genç muhtar adayı Ergün Mencik’in Yenidoğan Mahallesi’nde çok sevildiği ve adaylığı için güçlü destek gördüğü öğrenildi.

                                       

Ergün Mencik kimdir?

Ergün Mencik 1982 İzmit Yenidoğan doğumlu,Evli 3 çocuk babasıdır. Mencik uzun yıllardır esnaflık yapıyor.



DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Gebze’de kaza: 4 yaralı

Gebze’de kaza: 4 yaralı