26 Mayıs 2019 Pazar

KOCAELİ 16°

GÖNÜL “BU SÖZDEN DÖNMEK YOK”

Gönül “Bu sözden dönmek yok”

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Zabıtan Mahallesi’nde yapmış olduğu ziyaretlerin ardından meclis üyesi aday adayı Reis Daştan’ın ve eşi Hülya Hanım’ın ev sahipliğinde mahalleliler ile buluştu.

15 Mart 2019 Cuma 10:35 SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan AdayıSibel Gönül, Zabıtan Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Çok sayıdavatandaşın Gönül’ü görmek istemesi üzerine meclis üyesi aday adayı ReisDaştan’ın ve eşi Hülya Hanım’ın evlerinde yapılacak program, bahçeye taşındı. Evtoplantısından sokak mitingine dönen ziyarette vatandaşların istek veönerilerini dinleyen Başkan Adayı Gönül konuşmasında, “Zabıtan’da mahallemeclisleri kurarak bugün olduğu gibi toplanacağız. Mahalle meclislerimizdeoturup konuşacağız, mahallemizi sizlerle hem denetleyeceğiz hem de yöneteceğiz.Sözümüz söz Bu sözden dönmek yok” dedi. 

MAHALLEMECLİSLERİNDE KONUŞACAĞIZ
“Yolaçıktığımız ilk günden itibaren, bismillah diyerek çalmadık kapı, sıkmadık elbırakmadan çalışmaya gayret ediyoruz” diyerek sözlerine başlayan Cumhurİttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Bizler İzmit’ikazandırmak istiyoruz. Bizler samimiyet, tevazu ve gayret ile gönül belediyeciliğiyapmaya geliyoruz. Bizler insanımıza baktığımızda ne istediğini görüyoruz,biliyoruz. Zabıtan’da mahalle meclisleri kurarak bugün olduğu gibitoplanacağız. Mahalle meclislerimizde oturup konuşacağız, mahallemizi sizlerlehem denetleyeceğiz hem de yöneteceğiz. Sözümüz söz, bu sözden dönmek yok.Sizler mahallenin sadece sakini değil mahallenizin sahipleri de olacaksınız”ifadelerini kullandı.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kırmızıda indi, otomobil çarptı

Kırmızıda indi, otomobil çarptı