22 Mayıs 2019 Çarşamba

KOCAELİ 16°

“HİZMET ETMEK İÇİN GÜN SAYIYORUZ”

“Hizmet etmek için gün sayıyoruz”

Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Gebzelilere hizmet etmek için gün saydıklarını ifade ederek, "Gebzelilere başkan değil hizmetkar olmaya geliyorum" dedi.

14 Mart 2019 Perşembe 12:23 SİYASET

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren BağımsızGebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, ev ve esnaf ziyaretlerini aralıksızsürdürüyor. Bağımsız Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Adayları Sibel Dumanlıova,Yakup Nuray, Nejat Kar ve Burak Durdağ, Serap Çakır'ı seçim çalışmalarında günboyu yalnız bırakmadı.

KADINLARDA DESTEK SÖZÜ

Mimarsinan, Cumhuriyet ve Adem Yavuz mahallerinde esnaf veev ziyaretleri ile başlayan Çakır, 31 Mart yerel seçimlerinden muzafferçıkacaklarının inancında olduğunu belirtti. Ev ziyaretlerinden kadınların yoğunilgisiyle karşılaşan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, biraraya geldiği kadınlardan destek sözü aldı. Gebze'ye bir kadın eli değmesigerektiğini savunan kadınlar, Serap Çakır'ı 1 Nisan'da belediye başkanıyapacaklarını söyledi.

31 MART'TAN SONRA HER ŞEY GÜZEL OLACAK

Adem Yavuz Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlar ile bir arayagelen Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, 31 Mart'tan sonra herşeyin çok güzel olacağını ve vatandaşların daha ileri seviye de hizmetalacaklarını belirtti.

SIRADIŞI BİR BAŞKAN OLACAĞIM

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren BağımsızGebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, günün sonunda ise Gebze'de bulunanYalıkent Sitesi ve Emlak Konutları 1.Etap'taki vatandaşlar ile buluştu.Gerçekleştirilen ziyaretlerde halkın teveccühü ile karşılaşan Çakır, gösterilenmisafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, "Gebze'nin eksiklerini,problemlerini, yapısını benden daha iyi bilecek kimse yoktur. Ben Gebze'dedoğdum, burada okudum ve burada yaşıyorum. Tüm halkın yaşadığı sorunları bendebir vatandaş olarak yaşıyorum. Allah'ın izni, sizlerinde desteği ile seçilirsemyönetim anlayışım çok sıradışı olacak. Gebze'yi Gebzelilerle yöneteceğim derkenşaka yaptığımı sananlar var. İnşallah seçilirsem göreceksiniz. İnanın pişmanolmayacaksınız. Sizlerin talepleri başımızın üzerindedir. Her zaman yanınızdaolacağız" dedi.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

“En güzeli için çalışacağız”

“En güzeli için çalışacağız”