28 Şubat 2020 Cuma

KOCAELİ 16°

İŞ İNSANI AYNUR VERGİLİ İYİ PARTİ'DE

İş insanı Aynur Vergili İYİ Parti'de

Körfez Center AVM Yöneticisi ve iş insanı Aynur Vergili İYİ Parti saflarına geçti.

10 Şubat 2020 Pazartesi 17:11 SİYASET

Daha önce adından MHP ile söz ettiren ve Mart yerel seçimlerinde MHP Körfez'den belediye meclis üyesi adayı olan Körfez Center AVM Yöneticisi ve iş insanı Aynur Vergili İYİ Parti'ye geçti. 

Körfez İYİ Parti İlçe Başkanı Cahit Sürüm yeni dönemde Aynur Vergili'nin yönetim listesinde yer alacağını belirtirken Aynur Vergili ise İYİ Parti safına geçer geçmez çalışmalarına başlayarak CHP ilçe teşkilatı ve Kadın Kolları Başkanı Naciye Seçilmiş'e tebrik ziyareti gerçekleştirdi. 

Ayrıca İYİ Parti'ye geçmesinin ardından gazetemize açıklamalarda bulunan Aynur Vergili şu ifadelere yer verdi;

"Bu vatan bizim, bu bayrak bizim. Hepimiz biriz, birbirimizin elinden tutup insanca hak ve hakkaniyetle dik durup IYI seyler yapacagız Allahın izniyle. 

Değerlendirmelerim sonucunda, İYİ Parti'nin son derece başarılı olan bir kadın liderinin olması ve kendini güçlü bir kadın olarak hisseden benim, böylesine dik duran, niyeti bu memleket olduğu her halinden ve söyleminden açıkça belli olan, tüm yıldırma gayretlerinin karsısında son derece güçlü ve dimdik duran  bir kadın liderin yanında bulunmanın doğru olacağını hissetmem bu kararı vermem icin yeterliydi."

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İzmit barlar sokağında silahlı kavga!

İzmit barlar sokağında silahlı kavga!