20 Haziran 2019 Perşembe

KOCAELİ 16°

MUTLU:‘‘EY KARAOSMANOĞLU; KOCAELİ’Yİ YEDİNİZ, DOYMADINIZ MI?’’

Mutlu:‘‘Ey Karaosmanoğlu; Kocaeli’yi yediniz, doymadınız mı?’’

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, basına yaptığı açıklamada Başiskele’deki seçimi artık kazandıklarını belirterek Başiskele’de beka sorunu varsa bu İbrahim Karaosmanoğlu ve çocuklarının beka sorunu olduğunu söyledi.

29 Mart 2019 Cuma 06:24 SİYASET

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, yaptığı açıklamada seçimi kazanmakta inançlarının tam olduğunu belirterek gerek bizim yaptığımız  anketlerde gerekse bağımsız kuruluşların yaptığı anketlerde bizim önde olmamız bizi hem mutlu etmiştir hem de bize ciddi bir güç vermiştir,dedi. 

Mutlu açıklamalarına şöyle devam etti: ’’Anket çalışmalarında çok önemli oranda kararsız seçmenin olduğunu da gördük. Hatta oy vereceği partiyi bile açıklamak istemeyenler var. Başiskele’de korku ve bıkkınlık var artık. Bu korku ve bıkkınlığın en büyük sebebi İbrahim Karaosmanoğlu ve çocuklarıdır. Açık açık söyleyeyim. Öyle bir korku ve bıkkınlık vermişlerdir ki Başiskele’de beka sorunu varsa bu İbrahim Karaosmanoğlu ve onun hem maddi hem manevi çocuklarının beka sorunudur. Başiskele’deki İbrahim Karaosmanoğlu ve çocuklarının saltanatına son vereceğiz.

 

‘’KOCAELİ’Yİ YEDİNİZ DOYMADINIZ MI?’’

 

Ey Karaosmanoğlu! Çocuklarınızla Kocaeli’yi yediniz, doymadınız mı? Yatlarınız, katlarınız, arsalarınız var. Ne kadar servetiniz olduğunu sizde bilmiyorsunuzdur. Şimdi de manevi oğlunuz ile birlikte gelmişsiniz Başiskele mi yiyeceksiniz?  Yeter artık. Bu zamana kadar yedikleriniz yedi sülalenize yeter. Harama bulaşmış ellerinizi Başiskele’den çekin artık.

 

‘’HALKIMIZ BU SEFER KARARLI’’

 

Artık yolsuzlukla anılan bir Başiskele Belediyesi olmayacak. Bizim kimseye bir diyet borcumuz yok. Arkamıza sponsorları da almadık. Biz gücümüzü Başiskele’deki halkımızdan aldık. Onların desteği arttıkça bizim de inancımız artmıştır.Önceki seçimlerde Saadet Partisi’ne oy versem acaba oyum ziyan olur mu endişesi bu seçimlerde yok. Ak Partililer yolda bizi durdurup oyumuz size, deyip resim çektiriyorlar. Bu seçimde halkımızdaki kararlılığı net bir şekilde görüyoruz.’’dedi.

 

‘’BAŞİSKELE’Yİ PEŞKEŞ ÇEKTİRMEYECEĞİZ’’

 

Ak Parti’nin yerel seçimi genel seçime dönüştürmeye çalıştığını belirten Mutlu şunları söyledi: ‘’Algı operasyonu yapıyorlar. Bizi çeşitli siyasi ittifaklar içinde göstermeye çalışıyorlar. Biz ittifak yapmadık. Bu tür kirli oyunlara bizi sokamayacakları gibi halkımızı da inandıramazlar. İnsanları korkutmaya çalışıyorlar. Mevcut yapıdan rahatsız olan bazı Ak Partili kardeşimiz de açık açık destek veremiyor belki ama kendisini dışarıya belli etmeden bu desteğini söylüyor bize. İşte bu korkunun yarattığı ortamdaki seçimde halkımızın bu güveni ve inancı bizim en değerli sermayemiz olmuştur. Onlar bize inansınlar,onların inancını asla boşa çıkartmayacağız. Bir de Başiskele’deki rantın ellerinden gitmesinden rahatsız olanlara seslenmek istiyorum. Bizim idare edeceğimiz belediyeden hiç kimsenin şahsi menfaati mümkün olmayacağı için böyle bir beklenti ve arayış içinde asla olmasınlar. Başiskele halkına sözümüz var. Başiskele Belediyesi’nin bir kuruşunu bile heba etmeyeceğiz, peşkeş çekmeyeceğiz.’’dedi.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Genç müdür evde kendini astı

Genç müdür evde kendini astı