26 Mayıs 2019 Pazar

KOCAELİ 16°

SÖĞÜT SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİL VERDİ

Söğüt Sağlık Çalışanlarına Karanfil Verdi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sağlık çalışanlarını ziyaret ederek Tıp Bayramlarını kutladılar.

14 Mart 2019 Perşembe 17:01 SİYASET

AK PartiKocaeli Milletvekili Cemil Yaman ,Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan AdayıŞener Söğüt ve teşkilat üyeleri ile birlikte KörfezAğız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Hereke Aile Sağlığı Merkezi ve Hereke SemtPolikliniği’ni ziyaret ettiler.

KörfezAğız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde görevlerini ifa eden doktorlar ve sağlıkçalışanlarıyla bir araya gelen Milletvekili Cemil Yaman ve Başkan Adayı ŞenerSöğüt, bu anlamlı günde mesai yapan herkesin bayramını kutladıklarını dilegetirdiler. Hastalara da acil şifalar dileyen Yaman ve Söğüt, buradan HerekeAile Sağlığı Merkezi ve Hereke Semt Polikliniği’ne geçtiler. 

Yaptığı ziyaretlerde hastane çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramınıkutlayarak karanfil veren Başkan Adayı Şener Söğüt “Sağlıkçalışanlarımızın her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Sağlıkalanında gece gündüz her yerde, her koşulda büyük özveriyle, heyecanla görevyapan, bütün sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramını kutluyor, başarılıçalışmalarının devamını diliyorum" dedi.

Sağlık çalışanlarınıziyaret ederek kolaylıklar dileyen AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman “KanuniSultan Süleyman’ın dediği şekliyle; ‘halk içinde muteber bir nesne yok devletgibi, olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi’ sözü sağlığın önemi vesağlık sektöründe bizlere hizmet eden bütün sağlık personelinin öneminigöstermektedir. Bu kutlu vazifeyi yerine getiren tüm çalışanlarımızınTıp Bayramını kutluyor, başarılı çalışmalar diliyorum.” diye konuştu.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

4 hırsızlık zanlısı yakalandı

4 hırsızlık zanlısı yakalandı