18 Kasım 2019 Pazartesi

KOCAELİ 16°

ENERJİ GSK BAŞARIYA DOYMUYOR

Enerji GSK başarıya doymuyor

2016 yılında kurulmasına rağmen başarı çizgisini her geçen gün yükselten Enerji Gençlik Spor Kulübü, altyapı verdiği önemin meyvelerini toplamaya başladı.

17 Ekim 2019 Perşembe 23:39 SPOR
ENİS ERKOÇ ÜÇÜNCÜ OLDU
 
2019 yılının son yarışı olan  Türkiye Aerobik Cimnastik Federasyon Kupası müsabakalarında ilimizi başarılı bir şekilde  temsil eden Enerji GSK sporcusu Enis Erkoç Türkiye 3'sü oldu. Bolu'da gerçekleştirilen yarışmanın çekişmeli geçtiğini ifade eden Kulüp Başkanı İlknur Pala,"  Kocaeli'mizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Yeni dönem için çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Mütevazi çizgimizden ödün vermeyen sporcu odaklı bir kulübüz. Cimnastik ve diğer branşlarda altyapımıza önem veriyoruz. Çocukları kürsüde görmek bizi ve onları mutlu ediyor " dedi.
ALTYAPIYA ÖNEM VERİLİYOR
 
Bünyesinde 30 lisanslı  ve altyapısında 16 sporcusu bulunan Enerji Gençlik ve Spor Kulübü'nde antrenör olarak İlknur Pala, Nihat Tokköz, Musa Akyüzkü, Ruşen Kaçan, Büşra Dikicioğlu ve Cem Tekeli görev yapıyor. Yeni bir kulüp olmasına ulusal ve uluslararası yarışmalarda ilimizi aerobik cimnastik branşında gururla temsil eden Enerji Gençlik Spor Kulübü'nde sporcuların gelişimine katkı vermek için dans ve drama dersleri ile destekleniyor.
DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

KOBAF'TAN Aygün'e ziyaret

KOBAF'TAN Aygün'e ziyaret